Agnieszka Przybysz pionierka coachingu

Portal Coachingu nr 1 - OSIĄGNIJ SUKCES

Kariera, Zawód z Pasją, Biznes, Większe Pieniądze
Wspaniała Komunikacja i Relacje, Rozwój

Tel. 888 75 888 1

Coaching Kariery Praca z Pasją

Dzięki Twoim sposobom jakie przedstawiłaś w swojej książce *Przyciągnij Sukcesy z Pasją* ,a potem na warsztatach dowiedziałem się wiele na temat tego, że mogę osiągnąć to o czym marzę, co sobie planuję, ale co b. ważne pokazałaś jak to robić:)
Nie sięgając daleko dzisiejszy przykład powiem: w pracy ostatnio nie czułem się najlepiej, czułem że jakoś tak ‘nie idzie za dobrze’ również moje gorsze samopoczucie nie dawało mi siły i ochoty na działanie.
Choć przede mną był ważny dzień w pracy, stwierdziłem i uwierzyłem, że mogę, że może mi się udać. Po wykonaniu ćwiczenia ‘Prysznic Mentalny’ i ‘Serce’ od razu poczułem przypływ energii. Dzień przebiegł wspaniale i mogę zaliczyć go do sukcesu.:) Wiem też, że przede mną kolejne wyzwania (i nie bez powodu myślę o Tobie od jakiegoś czasu,aby móc pojść jeszcze dalej, jeszcze szybciej!. :-D
Zaznacze jeszcze, że tak chętnie jak do tej pracy nie chodziłem nigdy. A prawie 100% było zgodne, z założeniami i parametrami w zamówieniu na pracę, które stworzyliśmy. [na warsztacie]

Gorąco Cię pozdrawiam. Piotr K.
coaching kariery Skontaktuj się z nami: tutaj >>

Jesteś coachem, trenerem, konsultantem, specjalistą?

Coaching jako Własny Biznes z Pasją. Jak zbudować dochodowy biznes coachingowy, Etycznie i Autentycznie z pasją, pomagając skutecznie Ludziom osiągać ich cele i pasje. Pierwszy polski skuteczny System Budowania Biznesu Coachingowego - coaching i mentoring z pionierką coachingu Agnieszką Przybysz

Kliknij tutaj

Agnieszka-Przybysz-Pionierka-CoachinguAgnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij Miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze - 8 sekretów bogactwa, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Posiada największe doświadczenie w branży w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, o czym świadczy wiele opinii uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją -7P System od Pasji do Pieniędzy, Miłość & Pieniądze System - MiP System..
Widziana i słyszana w wielu mediach.

Więcej >>>

Media o nas

AP Coaching Institute

Logowanie

od 2006 r.
plus Newsletter MOC Inspiracji™ Gratis Twoje danesą poufne