Warning: include(//components/com_xmap/controllers/model.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 2

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//components/com_xmap/controllers/model.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 2

Warning: include(//usr/proxy.php) [function.include]: failed to open stream: No such file or directory in /includes/framework.php on line 4

Warning: include() [function.include]: Failed opening '//usr/proxy.php' for inclusion (include_path='.:/:/usr/local/php/pear5') in /includes/framework.php on line 4

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /includes/framework.php:2) in /libraries/joomla/session/session.php on line 532

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /includes/framework.php:2) in /libraries/joomla/session/session.php on line 532
Coaching dla coachów, nowy zawód: coach - Coaching Institute - Rozwój Osobisty i Zawodowy przez Coaching, Business Coach Warszawa, Szkolenia Coaching: Sukces i Kariera, Zmiana Pracy, Relacje
Agnieszka Przybysz pionierka coachingu

Portal Coachingu nr 1 - OSIĄGNIJ SUKCES

Kariera, Zawód z Pasją, Biznes, Większe Pieniądze
Wspaniała Komunikacja i Relacje, Rozwój

Tel. 888 75 888 1

Coaching dla coachów, nowy zawód: coach

Praca z Tobą jest bardzo owocna i daje mi ogromny rozwój. Narzędzia, które poznałam na Twoich warsztatach, ich zastosowanie w życiu bardzo mnie wzmacniają. Polubiłam „pracę nad sobą” i odczuwam znaczne polepszenie jakości swojego życia. Cieszę się też, iż mam świadomość, że to proces i trwa, i że cały czas działam, by ulepszać swoje życie. Lubię zmiany, które we mnie zachodzą. Moje życie stało się pełniejsze. Jestem silniejsza, mam odwagę i chęć do działania. Nie zniechęcam się trudnościami, tylko szukam sposobu jak je przezwyciężyć? Nowe wyzwania nie wzbudzają we mnie już takiego lęku, jak kiedyś. Staram się myśleć pozytywnie.
Uświadomiłam sobie, że moje życie zależy ode mnie. Moim ulubionym narzędziem jest „ Medytacja Kolorami” która daję mi dużo energii każdego dnia.

Dzięki wspólnej pracy jestem silniejsza i poprawiłam relacje z ludźmi. Widzę siebie. Zmienia się też moje życie- zmierzam do własnego biznesu, stworzyłam stronę internetową i portfolio. Ufam, że moja pasja, stanie się moją pracą.

Dziękuję. Sylwia Szpikowska wychowaniedzieciwrodzinie.pl

Mentoring & Coaching dla coachów, nowy zawód: coach Skontaktuj się z nami: tutaj >>

Jesteś coachem, trenerem, konsultantem, specjalistą?

Coaching jako Własny Biznes z Pasją. Jak zbudować dochodowy biznes coachingowy, Etycznie i Autentycznie z pasją, pomagając skutecznie Ludziom osiągać ich cele i pasje. Pierwszy polski skuteczny System Budowania Biznesu Coachingowego - coaching i mentoring z pionierką coachingu Agnieszką Przybysz

Kliknij tutaj

Agnieszka-Przybysz-Pionierka-CoachinguAgnieszka Przybysz
Pionierka coachingu, ekspert relacji, autorka książek m.in bestsellera Przyciągnij Miłość – coaching relacji, Przyciągnij Sukcesy z Pasją, Miłość & Pieniądze - 8 sekretów bogactwa, które pomogły tysiącom Polaków w kraju i za granicą. Posiada największe doświadczenie w branży w Polsce i zdumiewającą skuteczność autorskich metod i narzędzi, o czym świadczy wiele opinii uczestników programów m.in ABC Przyciągnij Miłość, Kobieca Moc, Biznes z Pasją -7P System od Pasji do Pieniędzy, Miłość & Pieniądze System - MiP System..
Widziana i słyszana w wielu mediach.

Więcej >>>

Media o nas

AP Coaching Institute

Logowanie

od 2006 r.
plus Newsletter MOC Inspiracji™ Gratis Twoje danesą poufne