Biznes coaching biznesowy

Prev Next

 

Już następnego dnia po naszej rozmowie wydarzyły się różne rzeczy. Po pierwsze postanowiłam zwolnić Kasię? Wszystkim jakoś jest lepiej. Nie mówią tego głośno ale są weselsi i co najważniejsze klientów przybyło. Niektórzy sami do mnie przychodzą np: Radio Eska poprosiło mnie o wywiad o firmie i zabiegach jako darmowa reklama emitowana przez dwa dni. Agnieszko Dziękuję Tobie za Wszystko. Czuje w pracy przestrzeń, lekkość, i że coś się ruszyło.

Działasz Agnieszko jak czarodziejska różdżka. Pozdrawiam serdecznie? Maria Bakalarska harmoniaspa.pl

Biznes coaching biznesowy Skontaktuj się z nami: tutaj >>


Posted on 11 listopada 2011

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Rating*

Sprawdź bezpłatnie PDF Prezent - potwierdź teraz mail w poczcie.
W portalu otrzymasz informacje m.in: coaching, rozwój osobisty, szkolenia: sukces, relacje międzyludzkie, motywacja, kompetencje, udzieli ich Profesjonalny Mentor Coach.
Copyright 2005 - nieskończoność Coaching Institute Wszelkie prawa zastrzeżone
COACHING INSTITUTE, skrytka pocztowa 28, 00-950 Warszawa 1 | tel. 888 75 888 1 | email ap [@] coachinginstitute.biz
Polityka prywatności | Regulamin | Program partnerski | Coaching Warszawa | Coaching Kraków | Life coaching | Business Coaching
Coaching relacji | Coaching kariery | Coaching opinie | Szukam Coacha | Życie osobiste
Pliki Cookies są niezbędne do prawidłowego działania tej witryny. Jesli nie akceptujesz ich zapisu opuść ją.